Nørgaardsvej 32
2. sal.
1.745 m² kontor med plads til ca. 116 arbejdsstationer
Om lejemålet
På 3. sal udbydes dette store, moderne lejemål med fleksible rammer til både klassiske kontorpladser, projektzoner og indbydende fællesområder.
Ejendommen er nyligt renoveret og fremstår skarp og præsentabel. Lejemålet har et stilrent, neutralt udtryk med lyse trægulve og akustiklofter, som skaber et roligt og professionelt arbejdsmiljø.
Lejemålet er desuden fuldt udstyret med eget tekøkken, møderum, toiletfaciliteter samt ventilation og komfortkøl.
Her bliver I en del af The Union Nørgaardsvej, hvor jeres virksomhed får en attraktiv base med høj tilgængelighed og gennemtænkte fællesfaciliteter – fra nem parkering til frokost tilberedt i ejendommens eget køkken.
Lyder det som noget for jer? Vi glæder os til at vise lejemålet frem til jer.
| Leje pr. md. (ex drift og forbrug) | 247.208 kr. |
| Aconto forbrug | 0 kr. |
| Aconto driftsudgifter | 55.985 kr. |
| Servicebidrag | 0 kr. |
| Leje pr. md. inkl. drift og forbrug | 303.194 kr. |
| Leje pr. år (ex drift og forbrug) | 2.966.500 kr. |
| Aconto forbrug | 0 kr. |
| Aconto driftsudgifter | 671.825 kr. |
| Servicebidrag | 0 kr. |
| Leje pr. år inkl. drift og forbrug | 3.638.325 kr. |
Der tages forbehold for prisændringer.
| Anvendelse | Kontor |
| Betaling | Kvartalsvis forud |
| Depositum | 6 måneders husleje |
| Lejeregulering | Nettoprisindeks dog min. 2,5% |
| Uopsigelighed | Efter nærmere aftale |
| Opsigelsesvarsel | 36 måneder |
| Overtagelsestidspunkt | 02-04-2029 |
unikke fordele og services:
Nyd de inspirerende rammer og sænk bare skuldrene. Alle fællesfaciliteter er fuldt servicerede. Vi faciliteter også gerne services til jeres eget kontor.
I vores brasserie byder husets køkken hver dag på sund og frisklavet mad i en høj kvalitet. Vi hjælper også gerne med mødeforplejning.
Som en del af The Union får I adgang til mødefaciliteter i vores andre kontorhuse i København Aarhus og Odense.
Vi hjælper jer med at dokumentere og minimere jeres klimaaftryk. Følg energiforbrug løbende og få udarbejdet et årligt CO₂-regnskab.
Kom godt (og nemt) på plads. Få favorable priser på flyttehjælp, gratis rådgivning om indretning og op til 45% rabat på nye møbler.
Highlights fra kontorhuset
Moderne mødelokaler i forskellige størrelser og alt det nødvendige udstyr.
Stor kantine hvor I nyde jeres frokost i flotte lokaler. Her er
det også muligt at afholde events og møder.
Hold dit næste event, konference eller workshop i et indbydende og funktionelt auditorium
Flere forskellige fælles arbejdsområder understøtter et
dynamisk arbejdsliv og forbedrer arealeffektiviteten.
Parkeringsplads tæt på kontorhusets hovedindgang gør det nemt at finde en plads både til bilen og cyklen.